HEMEN BAŞVUR Ankara Kızılay Etüt Merkezleri | Kızılay Dershane

Ankara Kızılay Etüt MerkezleriAnkara Kızılay Etüt Merkezleri

Bilindiği üzere günümüzde 4+4+4 sistemine bağlı olarak ilk ve ortaöğretimlerinin büyük bölümünde tam zamanlı uygulaması vardır. Bu sistemde öğrenciler sabah saatlerinden öğleden soraya kadar zamanlarını okul dışında geçirememektedirler. Günümüz de eğitim sisteminin zorlaşması çocuklarımızın birer yarış atı gibi sürekli sınavlarla boğuşmak zorunda kalmalarından dolayı okul eğitimlerinin yanında dışarıdan da destek almaları gerekmektedir. Ancak bu yaşlarda çocuklar zamanı verimli ve planlı kullanma konusunda maalesef başaralı olmaya bilirler. Ailelerinde yoğun iş yaşantıları sürekli çalışma tempolarından dolayı yorgunluk, stres, zaman ….vb. gibi negatif durumlar ebeveyn ile çocuk arasında ki ilişkilerde bazen eğitimlerinde kopukluğa sebebiyet yaratmaktadır. Bu da çocuğun düzenli ders çalışma ve verilen ödevi yapma alışkanlığını maalesef kazandırmamaktadır. Bu noktada Etüt Merkezleri devreye girmektedir. Etüt merkezlerinin amacı bu düzeni oluşturmaktan geçer. Bu düzensizlik çocukları etkilediği gibi aileler içinde can sıkıcı hale gelip akşamları ders çalışmak gergin bir ortam haline gelmektedir. İşte bu ihtiyaçları karşılamak ve bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için devreye Etüt merkezleri girer.

Ankara Etüt Merkezi Ortadoğulular Eğitim Kurumu Etüt öncelikle öğrencilere sakin, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Öğrencinin çalışmalarını kendilerini verebilecekleri ve dikkatlerinin dağılmayacağı bir ortam sunmaktadır. Yaptıkları çalışmalarda öğretmenlerinin gözetiminde yapıldığı için öğrencinin tıkandığı yerlerde aldığı destekle daha hızlı anlama ve çözme kapasitesi de artmış olur.

Yaşam koşullarının zorlaşması eğitim sistemindeki değişimler ve gelişimler yeni ihtiyaçların doğmasına sebep olduğu gibi eğitim kurumlarında bu ihtiyaçların üstesinden gelebilmek öğrencilerimize ve velilerimize en iyi şekilde hizmet ve kolaylık sağlayabilmek için kendini geliştirir ve hizmet kolu oluşturur. Günümüzde aileler yoğun iş temposunda olduğu için çocuklarımızın çoğu evlerinde yalnız kalırlar. Bu durumda da çalışma ve öğrenme alışkanlığı kazanamazlar. İşte bu noktada Eğitim Kurumlarına Etüt Merkezi bu eksiklikleri tamamlamaktadır. Böylelikle bu eğitim kurumlarında Ankara Etüt Merkezleri Ortadoğulular Eğitim Kurumunda olduğu gibi öğrenci çalışma ve ödev yapma alışkanlığını kazanmakla birlikte ailelerde daha mutlu, huzurlu ve güven dolu hale gelir.

Ankara Kızılay Etüt Merkezi Ortadoğulular Eğitim Kurumu alanında uzman öğretmenleri ile ödev yapmanın sıkıcı bir görev olmadığını ve öğrenmenin zevkli bir olay olduğunu amaç edinmiştir. Ankara Etüt Merkezlerinden Ortadoğulular Eğitim Kurumu ile öğrenciler ev ödevlerini, verilen çalışmalarını, testlerini çözerek öğrendiklerini pekiştirirler. Ankara Kızılay Etüt merkezimiz de öğretmenlerimiz gerektiğinde konu anlatımı da yaparlar. Merkezimiz de sınıflar seviye ye göre gruplar halinde oluşturulur. Ankara Kızılay Etüt Merkezimizde öğrenciler çalışmalarının dışında da yeni alışkanlıklar ve beceriler de kazanır. Yabacı dil, müzik, güzel sanatlar gibi etkinliklerle de geçirdikleri saatler daha verimli ve eğlenceli hale gelmektedir. Ankara Kızılay Etüt Merkezimiz Ortadoğulular Eğitim Kurumu öğrenciye başarabilirim duygusuyla özgüven oluşturmalarını sağlar. Kızılay Etüt Merkezimiz de devam eden öğrencilerin diğer öğrencilere nazaran daha başarılı olduklarını görmekteyiz. Ankara Kızılay Etüt Merkezi Ortadoğulular Eğitim Kurumu çocuğunuzun daha da başarılı ve huzurlu ders çalışabileceği en güzel ve güvenilir ortamı sizlere sunmaktadır.

Kızılay Dershane Vizyon

Vizyon

Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar ...

← Devamını Oku
Kızılay Dershane HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM?

HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM?

Bu kaçamağın adı sinema olmasın mı?  Gelin öncelikle sinemanın üzerinden bir geçiş yapalım. Sinema, geçmişten günümüze televizyon ve internetten so...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar