HEMEN BAŞVUR Ankaradaki Özel Öğretim Kursları | Kızılay Dershane

Ankaradaki Özel Öğretim KurslarıAnkaradaki Özel Öğretim Kursları

Ülkemizin eğitim sistemi her zaman yeterli gelmeyebiliyor. Ne yazık ki verilen eğitim sırasında öğrenci ek takviyeye ihtiyaç duyduklarını görüyoruz. Birkaç sene öncesine kadar öğrencilerin sınava hazırlanırken dershanelerden takviye eğitim aldıklarını söyleyebiliriz. Fakat 2014 senesinde yapılan duyurularla beraber dershanelerin kapatılacağı bildirildi. Dershanelerin kapatılması birçok öğrenciyi ve veliyi telaşlanmasına neden oldu. Bunun nedeni ise dershanelerin büyük ölçüde öğrenciyi üniversiteye ve liseye giriş sınavlarına hazırlamaktaydı. Dershanelerin kapatılmasının ardından okulların müfredata sıkışıp kalmış ve akademik başarıya katkı sağlamayacak derslerinin öğrenci için yeterli olmayacağı düşünüldü. Velilerin ve öğrencilerinde asıl telaş etmesinin sebeplerinden biride budur. Ardından gelen açıklamalar ile beraber velilerin ve öğrencilerin içine su serpildi. Dershanelerin yerine, dershane mantıklı özel öğretim kursları gelecektir. Bu açıklamanın ardından herkes özel öğretim kurslarının nasıl bir yapıya sahip olacağı konusunda merak içerisine girdi. Peki özel öğretim kursları neydi? Az öncede dediğimiz gibi dershane mantığı ile ilerleyen özel kuruluşlar olduğunu söyleyebiliriz. Okula en büyük takviye olan dershanelerin yerine gelen özel öğretim kursları artık okulun en büyük yardımcısı haline gelmiştir. Ankara Özel öğretim kurslarıda hafta içi ve hafta sonuna koyduğu ders saatleri ile beraber öğrencileri liseye ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlamaktadır. Ve artık dershane seçimi değil özel öğretim kursu şeçimi önemli bir hal almıştır. İstediği üniversiteye veya liseye gitmek isteyen öğrenci özel öğretim kursu seçerken kendisine en iyi eğitimi sağlayacak kursu bulması gerekmektedir.

Ankara'daki Özel Öğretim Kursları olarak 2002’den bu yana eğitim veren öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlayan bir öncü niteliğindedir. 16 yıllık tecrübesi ve her geçen gün artan başarı ivmesi ile beraber bünyesinde pek çok gruba eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bunlar; özel öğretim kursu, temel lise, yabancı dil kursu, kişisel gelişim kursu ve matematik kursudur. İlk olarak dershane çatışı altında hizmet veren kurumumuz ilerleyen seneler içerisinde dershanelerin kapatılması ile özel öğretim kursu olarak devam etmiştir. Ankara'daki Özel Öğretim Kursları  her geçen gün başarı ivmesinin artmasının ve pek çok öğrenci, veli tarafından tercih edilmesinin sebeplerini inceleyelim. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak liseye ve üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için hazırladığımız özel programlarla beraber öğrencilerimizin hakettikleri başarıyı elde etmelerimi sağlıyoruz. Öncelikle eğitimlerimize matematik yaz kampı ile başlamaktayız. Matematik konusunda sıkıntı çeken, temel eksikliği, soru çözememe gibi sıkıntılar yaşayan öğrencilerimizin hem sıkıntılarını gidermede hem de rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz. Ankara'daki Özel Öğretim Kursları olarak asıl döneme eylül ayında başlamaktayız. Öğrencilerimizi alanlarını ve seviyelerine göre sınıflara ayırmak adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Bu sayede öğrencilerimizi hem eksikleri doğrultusunda sınıflara yerleştirmiş hem de  eksiklerini görmüş oluyoruz. Ankara'daki Özel Öğretim Kursları olarak ardından eğitimlere başlamaktayız. Kursumuzun ve öğrencilerimizin en büyük şansı olan alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadrosu ile beraber eğitimlerimiz en iyi şekilde devam etmektedir. Zengin kaynaklar, bireysel etüt, yarıyıl kampı kolaylıkları gibi bununla beraber en büyük avantajlarımızdan sadece birkaçıdır. Ankara'daki Özel Öğretim Kursları  olarak öğrencilerimizin sınav kaygısı azaltmak ve sınav bilincini kazandırmak adına bünyemizde psikolojik danışman ve eğitim koçları barındırmaktayız. Bu da bizi diğer özel öğretim kurslarından ayıran en büyük özelliklerden biridir.Ankara'daki Özel Öğretim Kursları her hafta uyguladığımız deneme sınavları ile öğrencilerin devamlı olarak kendilerini deneme imkanı sağlamaktayız.

Sınavlara en iyi şekilde hazırlanmak için özel öğretim kursu mu arıyorsunuz ? Sizin için en doğru adres Ortadoğulular eğitim kurumlarıdır. Ortadoğulular eğitim kurumlarının diğer ayrıcalıklarından haberdar olmak adına sizleri de kurumumuza davet ediyoruz.

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılay’daki dershaneler eğitim ve eğitmen kadrosu açısından semt aralarındaki dershanelere göre daha donanımlıdır . Merkezi konumda olmaları dolay...

← Devamını Oku
Kızılay Dershane ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI

ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI

Ankara’daki dershaneler eğitim olarak öğrencilere iyi eğitim sunabilmek adına çok fazla varyasyonlar uygulamaktadır. Kızılay da ki Ortadoğulular eğ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar