HEMEN BAŞVUR FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK | Kızılay Dershane

FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİKFİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK

Geçmişten bu yana günümüzde de olduğu gibi eğitime bir göz attığımızda dışarıdan alacağımız destekler artık öğrencilerimizin için zorunlu hale gelmiştir. Malesef ki ülkemizde eğitim maliyetli bir ihtiyaç olduğundan kimi velilerimiz zorlanmaktadır. Birde işin içine maliyetin yanında dershanelerin eğitim şartları ve kadrosu da önemli olduğu için bir çok ailenin kafası karışmakta ve dershane seçimi yaparken büyük kararsızlıklar yaşamaktadırlar. En önemlisi de işin maliyeti kısmında günümüz şartları buna müsaade etmemektedir ve bir çok velilerin gücü yetmediği için çocuklarının eğitimi eksik kalmakla birlikte yeterlilikte sağlanamamaktadır.

Bütün dershanelerde olduğu gibi, Ankara Kızılay Dershaneleri de sağladıkları imkanlara eğitim kalitelerine,uzmankadrolarınabulundukları konuma gibi sebeplerden dolayı ücretlendirmelerde çeşitli farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Ankara Dershanesi Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak bulunduğumuz merkezi konumumuz, öğrencilerimize ve velilerimize sunduğumuz eğitim kalitemiz ve uzman kadrolaşmış ekibimiz ile çeşitli kolaylıklar ve imkânlar sağlamaktayız. Eğitim çeşitlerine göre bir başka Fiyat farklılıklarının nedeni de öğrencilerimize bunların dışında sağladığımız çeşitli imkânlardır. Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumları; dershane hizmeti ile kendilerini hazırlayan öğrencileri her dönemde yalnız bırakmamakta ve başarı sağlamak için her yola onlarla birlikte başvurmaktadır. Dershane bünyesinde rehberlik hizmeti psikolojik danışmanlık öğrenci koçluğu yaşam koçluğu ve uzman ekip imkanları da vererek öğrencilerin üstün başarı sağlamalarını hedeflemekteyiz. Ortadoğulular Ankara Dershanesi öğrencilerin kendileri tam olarak henüz tanıyamıyorken meslek seçimi yapmak durumunda kaldıklarından rehberlik hizmetimiz ile yanlarında olmaktan da gurur duyuyoruz. Bu imkanlar alanında kendini kanıtlamış Ankara Dershanesi daha kaliteli eğitim vermesinden de bir çok dershaneye göre farklılık da göstermektedir.Verdiğimiz eğitimlerin yanında da eğitimlerini destekleyen uzaman hocalarımızın yayınları,denemelerimiz ve bire bire ilgili uzman ve tecrübeli kadromuzla da alakalıdır. Rehberlik hizmetimiz ile öğrencilerimiz dershanemizde hazırlanırken meslek seçimleri konusunda yönlendirilmekte kendi yetenek ve becerilerine uygun bir ömür mutlu olarak yapabilecekleri bir iş seçmelerini hedeflemekteyiz. Stres altında olan öğrencilerin aileleri öğrencilere fazla yüklenebilmekte, çalışmaları iyi bir üniversiteye girmeleri ve iyi bir meslek seçmeleri konusunda hem aileden hem okuldan hem çevreden gördükleri bu baskı öğrencilerde sınav kaygısına yol açmakta ve başarılarını düşürmektedir. Dershane bünyesindeki psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti aileleri de bilgilendirerek çocuklarına bu dönemde nasıl davranmaları gerektiği konusunda seminer konferans düzenleyerek aileler bilgilendirilir. Aynı zamanda öğrencilerin kaygı ile baş etmeleri konusunda başa çıkma stratejileri öğretilerek daha başarılı olmaları için her yol denenmektedir. İşte tam bu noktada Ankara Dershanesi olarak amacımız sadece eğitim bütçesine odaklı para kazanmak değil öğrencilerimizin her türlü başarısını ve rahatlığını sağlamaktır. Orta Doğulular Eğitim Kurumu olarak biz yaşadığımız bu dönem de eğitimin maddi açıdan zorluklarını ailelerimizin yaşam standartları ve koşullarına göre çeşitli imkânlarımızı sunarak çocuklarının eğitimlerinde eksik ve yetersiz kalmamalarını sağlayarak tüm imkânlarımızı sunuyoruz. Burada amaç para değil başarılı bireyleri toplumuzda kazanmaktır.

Bunların dışında Ankara dershane fiyatlarımızda değişkenlik gösteren Lokasyon, Eğitim kadrosu, Yayınları, Dershanenin sağladığı imkanlar, Kaliteli eğitim, Dershanenin markalaşması, merkezde olması, Dershane sınavları, STS, Verilen ekstra imkânlarla alakalı bir takım sebeplerdir.  Markalaşmış ve herkes tarafından bilinmiş Ankara Dershanesi olarak konusunda zenginliğimiz ve kalitemizi bilen birçok öğrencilerimiz ve velilerimiz ile birlikte aile gibi olmaktan gurur duyuyoruz. Ankara Kızılay Atatürk bulvarında hizmet vermekte olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları dershane de de öğrencilerin başarıları için yılların bilgi birikimi ve deneyimini kullanarak eğitim kalitesini yükseltmeyi ve başarılı öğrenciler eğitmeyi amaçlamaktadır. Branşında uzman özverili, başarılı, güler yüzlü ve disiplinli öğretmenleri ile en iyi eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerin başarıları için her türlü fırsatı sunmakta ve öğrencilerin başarılarını garantilemektedir.

Ankara Kızılay Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak dershanemizde diğer kurumlara oranla önceliğimiz başarılı bireyler yaratmak olduğundan sizlere özel imkanlar çeşitli kampanyalar ve kolay ödeme imkanlarımız ile karşınızdayız.

 

Kızılay Dershane ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN

ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN

Bazı öğrencilerimiz okumayı pek sevmezler ve zorluk çekerler bu durumlar tabi ki yaşa bağlı değildir. Okuma zorluğu çeken öğrenciler buna bağlantıl...

← Devamını Oku
Kızılay Dershane YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT

YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bugün ki yazımızda değişen sınav sistemleri hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle değişen üniversite sınavından...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar