HEMEN BAŞVUR Hedeflerimiz | Kızılay Dershane

Hedeflerimiz

Kızılay Dershane Hedeflerimiz


Hedeflerimiz

Eğitim bireye kalıcı bir şekilde istendik davranışların kazandırılması sürecidir. Öğrencilerin sürekli olarak başarılı olması ve üst öğretim kademesine en iyi şekilde geçmesini sağlayan Kızılay dershaneleri her zaman öğrencilerimizin yanındadır. Dershanemiz alanında uzman olan ve bu işi severek yapan öğretmenlere sahiptir. Öğretmenlerimizin bu derecede kaliteli olması öğrencileri de olumlu anlamda güdülemektedir, öğrencilerin çalışma istediği ve motivasyonları da bu şekilde daha da çok artmaktadır.

Kızılay bölgesi dershanelerin en çok bulunduğu yer konumundadır, hal böyle olunca iyi bir dershaneyi bulup, nasıl olduğunu öğrenmek ister istemez zorlaşır. Kızılay dershaneleri olarak öğrencilerimizin başarılı olmasının yanında sosyal olarak da gelişme kaydetmesini sağlamaktayız. Sadece akademik anlamda başarılı olup asosyal bir kişilik çevresine katkı sunamaz ve ileri mesleğinde zorluklar yaşar. Dershanemizin ortamı sosyalleşmek için uygundur, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz sürekli olarak etkileşim içerisindedir. Oluşan bu birliktelik öğrencilere sosyal ilişki becerisini kazandırmaktadır ve onları her alanda daha da başarılı olması için motive etmektedir. Kızılay dershaneleri başarılı bir gelecek için öğrencilerle birebir ilgilenir yani sadece maddi durum için faaliyet göstermemekteyiz. Öğrenciler bizim geleceğimiz ancak sadece bizim çabalarımız ile değil ailelerin de bize yardımcı olması ile bu süreci sorunsuz bir şekilde geçebiliriz.

Dershanelerimiz tam öğrenme modeline göre hareket eder, öğrencilerden bir tanesinin bile akademik anlamda geri kalması söz konu değildir. Birebir ilgilenmelerimiz sayesinde özel derslerimiz bütün açıklığı kapatmak üzerine tasarlanmıştır, öğrencilerin ekstradan etüt talep etmeleri de bu açıdan mümkündür.  Kızılay dershaneleri öğrencilere bu işin zorla değil de ancak kendi iradeleri sayesinde olabileceğini benimsetmektedir. Okul hayatı genel olarak aile ve çevre baskısı ile geçebilir, bu durum öğrencide mecburum hissi yaratabilir. Dershane olarak bu algıyı tamamen değiştirmekteyiz çünkü öğrenci kendi istemediği sürece herhangi bir şey öğrenmesi ve uygulaması mümkün değildir.

Dershanelerimizin eğitim süreci sonunda en büyük beklentileri ise; öğrencilerin istediği konuma gelmeleri ve aileleri ile sürekli olarak mutlu olmalarıdır. Dershanemiz hakkında merak ettiğiniz bütün her şeyi bize sorabilirsiniz. Geleceğimiz için beraber çalışmalım, sizleri dershanemize bekliyoruz.

Ankaradaki dershaneler

Ankara’daki dershaneler arasında, kendine en çok güvenen dershane olmamızla beraber, birçok öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize gerekli o...

← Devamını Oku

Ankaradaki özel anadolu liseleri

Ankara’daki özel Anadolu liseleri arasında olmamızla beraber, okulumuzda birçok yenilik yapılmıştır. Bu yeniliklerin başında, okulumuzun eğitim ala...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar