HEMEN BAŞVUR KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER | Kızılay Dershane

KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Kızılay Dershane KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER


KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Keçiören Ankara'nın en büyük 2. Ilçesi olmakla beraber nüfus olarak da Türkiyede ki bir çok ilden daha fazla nüfusa sahip ilçesidir Ankara'nın. Keçiören nüfusunun bu denli kalabalık olması demek öğrenci sayısınında bir o kadar fazla olması anlamına geldiği için Keçiörendeki dershane sektörüde bundan 4-5 yıl öncesine kadar çok fazla sayıda idi. Ancak son dönemde uygulanan temel lise ve dershanelerin kapatılması sonrası keçiörendeki dershane sayısıda gözle görülür şekilde azalma göstermiştir. Keçiören son dönemde büyük kurumların özel okul açmak için en büyük umudu halini almıştır. Ancak Keçiören halkının büyük bir kısmının bu özel okullara gönderme imkanı olmadığından dolayı çocuklarını eğitim anlamındada geri kalmamalrı için kızılaydaki dershanelere gönderme zorunluluğuna itmiştir. Keçiörendeki az sayıda kalan dershanelerde öğrencilere gerekli şartları sunamayınca öğrenciler keçiörendeki dershaneler yerine kızılaydaki dershaneleri tercih etmeye başlamışlardır. Kızılaydaki bu dershanelerde biriside özel ortadoğulular eğitim kurumlarıdır ki. Çok sayıda öğrencisi vardır keçiörenden her gün gelen .  öğrencilerin son durumlarına bakıldığında ise keçiörende ki dershanelere göre kızılaydaki dershanelerin faydası bir hayli fazladır.

Kızılay Dershane Kimya Ders Notları

Kimya Ders Notları

Kimya dersi, Matematik Fen Alanından üniversiteye hazırlanan öğrencilerin dostu bir derstir. Bu alan dan üniversiteye hazırlanan öğrenciler, iyi ha...

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane

Kızılay Butik Dershane

Eğitim sektorunde yeni bir kavram var artık; Butik Dershane Ne demek Butik Dershane. Aslinda Butik kavramını biz daha otel sektöründen biliyoruz.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar