HEMEN BAŞVUR Yenimahalle Dershane | Kızılay Dershane

Yenimahalle Dershane

Kızılay Dershane Yenimahalle Dershane


Yenimahalle Dershane

Yenimahalle Dershane olarak Öğrencilerimizin akademik, bedensel ve ruhsal açıdan sağlıklı; sosyal ve kültürel anlamda donanımlı, mutlu bireyler olarak hayata atılmaları amaçlanmıştır. Yalnızca bilginin aktarıldığı bir süreçle sınava hazırlık değil, öğrencilerin entelektüel ve sosyal gelişimini de etkileyen, kişiliklerini biçimlendiren, nitelikli bir program Yenimahalle Dershaneleri’nde uygulanmaktadır. Öğrencilerimize ;akademik ve sosyal açıdan eğitimlerine destek olmak özgüveni gelişmiş, inisiyatif alabilen, eleştirel düşünebilen, iletişim alanlarında donanım sahibi sağlıklı düşünebilen bireyler olarak topluma kazandırmak Yenimahalle Dershaneleri olarak en büyük arzumuzdur. Süreç içerisinde öğrencilerimizin ;problem çözme becerisi kazanmaları bilişsel, sosyal ve kültürel değerleri öğrenmeleri merak eden, tartışan, sorgulayan, sorumluluk alan, düşünme becerileri gelişmiş ve öz düzenleme yapabilen bireyler olarak yetişmelerinin çok daha kolay sağlanacağı gözlenmektedir. Liderlik ve yönetim becerileri gelişmiş, değişen ve gelişen çağa ayak uydurabilen ve hatta hayata yön vererek farkındalık yaratan bireyler olarak yetişmeleri hedeflenmektedir. Yenimahalledeki Dershanelerde sınava hazırlık yanında öğrencilerin yetenekelerinin geliştirilmesi de amaçlanmaktadır. Yetenek, bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, bir duruma uyma konusunda organizmada bulunan ve doğuştan gelen güç, kapasite; kişinin kalıtıma dayanan ve öğrenmesini çerçeveleyen sınırdır; Beceri ise, bireyin elinden iş gelme durumu ya da kişinin yatkınlık ve öğrenime bağlı olarak bir işi başarma ve bir işlemi amaca uygun olarak sonuçlandırma yeteneği, mahareti şeklinde Yenimahalle Dershane olarak Amacımız öğrencilerimizde, öğrenme süreci içerisinde kazanılması, geliştirilmesi ve yaşama aktarılması tasarlanan kabiliyetleri ortaya çıkarmak ve buna uygun eğitimler vermektir.

 

 

Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane

Kızılay Butik Dershane

Eğitim sektorunde yeni bir kavram var artık; Butik Dershane Ne demek Butik Dershane. Aslinda Butik kavramını biz daha otel sektöründen biliyoruz.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri

Ankaradaki Dershane Ücretleri

İnsan çocuğunun geleceği söz konusuysa hiçbir masraftan kaçınmıyor fakat yine de ödediği ucretin makul olmasını istiyor.Ben de çocuklarımı dershane...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar